Kundalini Reiki Eğitimi ve İnisinasyonu

NASIL KATILABİLİRSİNİZ ?

Kundalini Reiki, Reiki şifa sistemlerinin hızlı ve güçlü bir yolu olarak, tüm şifa sistemleriyle ilgilenenlerin rahatlıkla kullanacağı bir sistemdir.

Bu sistemin bu kadar güçlü ve hızlı çalışmasının nedeni, evrensel yaşam enerjisinin kullanımını çekirdek, yani köken enerjisiyle birleştirmesidir.

Kundalini enerjisi Dünya'nın merkezinden tüm varlıkların enerji bedenine akan bir enerjidir. Bu enerji hepimizde vardır ve sürekli aktiftir.

İşte, Kundalini Reiki, bu enerjinin yükselmesini ve irade yoluyla, şifalandırma ve güçlendirme niyetiyle başka noktalara aktarımının sağlanmasını gerçekleştirir.

Dünya'nın merkezinden tüm varlık alemine kök çakralarından girip enerji bedenini besleyen ve çakralarının aktifleşmesini sağlayan Kundalini enerjisinin kontrol altına alınmasının en güvenli yolu Kundalini Reikidir.

Bütün Reiki uygulayıcıların isteği olan, enerjiyi hissetmek ve çalışma yaptığı insanlara hissettirmek, Kundalini Reiki de en yüksek şekilde gerçekleşir.

Bu sayede hem uygulayan, hem uygulanan için harika bir deneyimdir.

Özellikle ilk üç çakrada çok aktif çalışan bu hızlı ve güçlü sisteme Kundalini Ateşi de denir.

İNİSİYASYON (UYUMLAMA) ve EĞİTİM NASIL YAPILIR ?

Kundalini Reiki İnisiyasyonu 3 seviyeli bir İnisiyasyondur.

Enerjiyle zaten temas içinde olduğumuz için bu üç seviye hızlı bir şekilde, yaklaşık 10 günde tamamlanır. Seviyeler arası uzun bekleme süresine gerek yoktur.

İlk seviyeden itibaren çalışmalar yapılamaya başlanabilir.

Dünyanın her yerinden bu İnisiyasyona katılabilirsiniz.

Eğitiminiz, İnisiyasyon ve çalışma yöntemleriniz Bilge ÖZTEKİN tarafından verilecektir.

1.Seviye Uyumlama sizinle ortak belirleyeceğimiz bir tarih ve saatte 30 dakikalık bir zamanda gerçekleşecektir. Bu esnada ne yapmanız gerektiği size aktarılacaktır.

Online görüşmede olmayacağımız için, en rahat olduğunuz yerde bu inisiyasyonu alabilirsiniz.

Reiki kanalınızı aktifleştirecek, çakralarınızdaki blokajları temizleyecek ve şifa rezonansına geçmenizi sağlayan bu seviyeyle ilk adımımızı atacağız.

2.Seviye Uyumlamanız 1. seviyeden 3-4 gün sonra, yine sizinle belirleyeceğimiz gün ve saatte 30 dakika olarak gerçekleşecektir.

Bu seviyede Kundalini Reiki enerjisi yükseltilecek, kök çakra ve üçüncü göz çakrası genişletilerek enerji bedeniniz ve algılarınız aktifleştirilir.

3. Seviye yani Kundalini Master İnisiyasyonumuz, yine 2. seviyeden 3-4 gün sonra gerçekleştirilir. Diğer seviyeler gibi yaklaşık 30 dakika süren bir İnisiyasyondur.

Bu seviyede Kundalini Reiki enerji seviyeniz daha da yukarıya çıkarılır,  boğaz, solar pleksus, hara ve kök çakraları genişler ve enerji bedeniniz genişletilir ve güçlendirilir.

Bu seviyeden sonra mesafe ve konu farkı olmadan, tüm yönlerde çalışmalarınızı yapabilir ve siz de başkalarını bu muhteşem enerjiye uyumlayabilirsiniz.

Üçüncü seviyemizle beraber 30 dk uyumlama sürenizde şu İnisiyasyonlar da ekstra bir çalışmaya gerek olmadan doğrudan size aktarılır;

 • Pırlanta Reiki 
 • Kristal Reiki 
 • DNA Reiki 
 • Doğum Travması Reikisi 
 • Konum Reikisi 
 • Geçmiş Hayat Reikisi 

İnisiyasyon bilgileriniz, uygulama yöntemleriniz, başkalarını nasıl uyumlayacağınız gibi tüm bilgiler size eksiksiz iletilecektir.

Ayrıca Kundalini Reiki İnisiyasyonunun en önemli kısmı olan ‘’soy ağacına bağlı’’ sertifikanız 3. seviyeden sonra yüksek çözünürlüklü olarak size iletilecektir. 

KUNDALİNİ REİKİ HANGİ KONULARDA KULLANILABİLİR ?

 

Kundalini Reiki tüm enerji sistemimizde çok güçlü bir şekilde çalışır. Çalışma yapabileceğimiz alanlar sınırsızdır.

 

Zihinsel, duygusal, fiziksel, kısaca maddi veya manevi tüm yönlerde bu harika enerjiyi sınırsızca kullanabilirsiniz.

Diğer tüm çakralarda yoğun olarak çalışmasının yanında, yerküreden yükselen bu ateşli enerji özellikle ilk üç çakrada çok yoğun aktifleşir.

Çalışma alanı sınırsız olsa da, kısaca öne çıkan şu örnekleri verebilirim;

 • Kendine güven, maddi akış, dünya ile bağlantı, sahiplenme, aidiyet, köklenme gibi zihinsel ve duygusal konuları şifalandırmak ve arındırmak.
 • Tüm vücut için yapılan çalışmaların yanında, bulunduğu yer itibariyle özellikle, bacaklar, ayaklar, omurga, saçlar, tırnaklar, üreme organları, hormonal bezler, böbrekler, mide, bağırsaklar gibi fiziksel yapıların arınması ve güçlenmesi.
 • Fiziksel enerjinin arttırılması. Bedenin güçlenmesi.
 • Negatif enerjiyi topraklama.
 • İçgüdülerin ve algıların arttırılması.
 • Duygusal akıştaki engellerin şifalandırılması.
 • Kökenlerden, atalardan gelen enerjilerin temizlenmesi.
 • Karmik bağların şifalanması.
 • Zihinsel ve duygusal travmalarının şifalandırılması.
 • Nesne, obje ve alanların enerjinin arındırılması ve yükseltilmesi.
 • Negatif alışkanlıkların şifalandırılması.

Kundalini Reiki çalışma alanları hayal gücünüzle sınırlıdır, enerji için zaman ve mekan sınırı yoktur.

Reiki her şeyin ana yapısı olan enerjiyi düzenlemeyi, şifalandırmayı ve yükseltemeyi amaçlar, böylelikle sorunların kökenine ve yarattığı yansımalara odaklanır. 

 

3 Seviye olarak gerçekleşecek bu uyumlama sürecine Dünya’nın her yerinden uzaktan katılabilirsiniz.

Uyumlanma isteğinizi sayfa sonundaki iletişim bilgilerimizden bize iletip görüşme randevusu isteyebilirsiniz.

Bu görüşmede aklınıza takılan sorulara cevap verilip ilk uyumlamamızı ne zaman yapacağımızı kararlaştırırız.

Uyumlama sırasında yapmanız gerekenler size aktarılacak olup, uyumlama esnasında bize gereken bilgileniz sizden alınır.

İnisiyasyon bedelinizi ödeme sonrası size uygun olan yöntemle gönderdikten sonra, ilk seviye İnisiyasyonunuz yapılır, eğitim kitapçığınız size iletilir.

Her seviyeden sonra aklınıza takılabilecek her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz.

Seviye uyumlamanızdan sonra genel bir görüşme yapılır, olası sorularınız cevaplanır ve son seviyeden sonra soy ağacına bağlı sertifikanız mail veya WhatsApp yoluyla yüksek çözünürlüklü olarak size iletilir.

Reiki şifa enerjileri uyumlayan ve uyumlanan arasında kurulan tamamen pozitif bir bağdır, size her zaman destek olmaya hazırız.