Altın Üçgen Enerji İnisiyasyonu

Altın Üçgen İnisiyasyonu / Golden Triangle Healing System (ÜÇÜNCÜ GÖZ AKTİVASYONU)

Altın Üçgen İnisiyasyon sistemi kaynağı İsis ile sembolleşen, piramit etkisiyle vurgulanan güçlü  bir enerji ve şifalandırma sistemidir. 

İsis, sezgisel yeteneklerin ve spiritüel bilginin kanalı olarak sembolleşir, Altın Üçgen de öncelikle bu alandaki etkisini gerçekleştirmektedir, yoğun olarak üçüncü göz ve kalp çakrası ile beraber işlev gördüğünden üçüncü göz aktivasyon sistemi olarak da adlandırılır. 

Hiç bir inanç sistemi ile bağlantılı değildir.

Altın Üçgen şifa sistemi spiritüel alanın vazgeçilmez frekanslarından biridir.

İster şifacılık yolunda olun, isterseniz sadece kendi alanınız dahilinde çalışmalar yapın, bu inisiyasyon tüm algılarınızı, imajinasyonunuzu, enerji aktarımını yükseltmek için harika bir yoldur.

İNİSİYASYON (UYUMLAMA) ve EĞİTİM NASIL YAPILIR ?

Altın üçgen İnisiyasyonu tek seviyeli bir İnisiyasyondur.

Bu uyumlama sürecine Dünya’nın her yerinden uzaktan katılabilirsiniz.

Altın Üçgen eğitiminiz tercihinize göre sesli veya görüntülü olarak, yurt içi veya dışı lokasyonlar için Whatsapp veya Zoom üzerinden 30 dakika olarak gerçekleştirilir.

Yurt içinden sadece sesli görüşme yapmak isteyen danışanlarımıza telefonla tarafımızdan aranarak da ulaşılabilir.

Seviye uyumlamanız, online eğitimimiz sırasında sizinle belirleyeceğimiz, ortak uygun olduğumuz tarih ve saatte gerçekleştirilecektir. 

Online ders anlatımı öncesinde, sizler kaydınızı yaptırdıktan sonra, ders kitapçığınız tarafınıza mail veya whatsapp yoluyla gönderilecektir.

İnisiyasyon (Uyumlama) sonrası isminize düzenlenmiş sertifikanız yüksek çözünürlüklü olarak whatsapp veya mail yoluyla tarafınıza iletilir. 

Altın Üçgen Ders Konuları

Reiki sistemi bilgileri.

Altın üçgen kullanım bilgileri.

Duyu ötesi algı sistemleri hakkında bilgi.

Altın üçgen inisiyasyon (uyumlama) bilgileri.

ALTIN ÜÇGEN REİKİ HANGİ KONULARDA KULLANILABİLİR ?

- Enerji sistemi gayet güçlü ve işlevseldir, bir şifa enerjisi olarak kullanıldığında kalıtımsal hastalıklarda ve bilinçaltı temizliğinde etkili olarak kullanılır. 

- Altın Üçgen şifa sistemi tüm Reiki enerjilerini %100 'e kadar arttırma etkisiyle, destekleyici bir sistem olarak da öne çıkan bir uygulamadır. 

- Çabuk sinirlenen ve asabi yapılı kişilerde hızlı bir düzelme ve kontrol sağlar. Kullananlar tarafından mutluluk enerjisi olarak da anılan bu sistem size motivasyon açısından çok faydalı olacaktır. 

- Özellikle şifa sistemleriyle çalışan, enerji sistemini ve sezgilerini kuvvetlendirmek, imajinasyon ve hayal gücünü daha etkin kullanmak isteyen uygulayıcılar tarafından mutlaka edinilmesi gereken bir sistemdir.

- Şifa sistemi kullanıldıkça yoğun olarak uygulanan imajinasyon (göz önünde canlandırma) tekniği ilerler ve tüm spiritüel çalışmalarınızda çok daha hızlı aşama kaydedersiniz. 

Uzaktan uyumlanabilir ve enerjiyle hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

- Zamanla yükselen ve teknikleri deneyimlendikçe çok daha yüksek bir şekilde aktarımı gerçekleşen bir sistemdir. (sınırlarınız, hayal gücünüzle sınırlıdır)

- Konsantrasyon ve kontrol mekanizmalarınızı harika bir şekilde geliştirecektir. 

- Enerji kullanımında ve şifalandırma seanslarında uzun ritüellere ihtiyaç duymazsınız, kullanımı hızlı ve son derece çabuk nüfuz eden bir sistemdir. 

- Altın Üçgen sistemi tek seviyede aktarılır ve uyumlamadan sonra siz de başkalarını uyumlama hakkı elde edersiniz. 

Katılım istekleriniz veya olası sorulanız için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bilge ÖZTEKİN

GSM / Whatsapp : 0546 836 73 69  (Pazar Günü Hariç 11:00 - 20:00 Arası)

Mail : info@bilgeoztekin.com

(Mail gönderileriniz bazı durumlarda spam olarak düşebilmektedir, iki gün içinde cevap alamadığınız takdirde iletişim saateleri arasında WhatsApp veya Telefon görüşmesiyle iletişime geçiniz)